EPM7160SLC84-10N Programmable IC Chip - High Performance Low Cost Solution
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Contact Now
Brand Name : Intel
Model Number : EPM7160SLC84-10N
Place of Origin : Multi-origin
MOQ : 1
Price : Negotiable
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 99999
Delivery Time : 1-7days
Packaging Details : Standard
Product Status : Obsolete
Programmable Type : In System Programmable
Delay Time tpd(1) Max : 10 ns
Voltage Supply - Internal : 4.75V ~ 5.25V
umber of Logic Elements/Blocks : 10
Number of Macrocells : 160
Contact Now
EPM7160SLC84-10N Programmable IC Chip
Features:
• Maximum operating frequency of 10MHz